No products

Free shipping! Shipping
0,00 € Total

Check out

Product successfully added to your shopping cart

Quantity
Total

There are 0 items in your cart. There is 1 item in your cart.

Total products (tax incl.)
Total shipping (tax incl.) Free shipping!
Total (tax incl.)
Continue shopping Proceed to checkout

PEGASUS

By buying this product you can collect up to 40 loyalty points. Your cart will total 40 points that can be converted into a voucher of 4,00 €.


New product

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." 

408,08 €

-40%

680,14 €tax incl.

Checkout order

Add to wishlist

Contact Us

Email: sales@sportkid.eu
Phone: +372 445 6544

Online consultant

Data sheet

Age 3+
Installation Pressure fitted
Allowable weight 100 kg
Nr. Of steps 7 / 8
Package size / kg 2 packs of 1,16x0,61x0,14 m / 33, 29

More info

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." Küllaltki sügavmõtteline värk ning Sportkid® on õigustatult varunud selle mõiste kirjeldamaks oma ehk kõige arenenumat, ambitsioonikamat, visuaalselt suurejoonelisemat ning füüsiliselt kõige nõudlikumat laste spordivahendite komplekti. Pegasus on põhjalik spordisaal siseruumis, selle funktsioonide hulgas on seadistatava kõrgusega horisontaalne poom, köis, trapets, võimlemisrõngad, ronimise "madu", kiik ning korvpallirõngas.

Kolm erinevat seadet on olemas eksklusiivselt vaid Pegasuse komplektis - ronimise "madu", kiik ning korvpallirõngas - neid ei ole üheski teises siseruumidele mõeldud komplektis. Kui tavaliselt on kiik saadaval vaid mänguväljakutel, siis see kiik on siseruumis kasutamiseks, mis teeb sellest imelise lisandi väikeste laste jaoks ning toob kindlasti nende näole naeratuse. Korvpallirõngast võib kasutada mitu last korraga ning see on suurepärane ambitsioonikale noorele kossuässale. Ronimismadu pakub ainulaadset ronimiskogemust. Lõpuks, horisontaalsed poomid komplekti ülaosas panevad Su lapse ülakeha jõu ning vastupidavuse proovile. Kui ta püüab liikuda ühest otsast teise, parandab see samal ajal südameveresoonkonna vastupidavust ning üldist vormi. Pegasus on tõeline show-stopper!

Reviews

No customer comments for the moment.

Write a review

PEGASUS

PEGASUS

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." 

Write a review

Related Products