Aucun produit

Livraison gratuite ! Livraison
0,00 € Total

Commander

Produit ajouté au panier avec succès

Quantité
Total

Il y a 0 produits dans votre panier. Il y a 1 produit dans votre panier.

Total produits TTC
Frais de port TTC Livraison gratuite !
Total TTC
Continuer mes achats Commander

PEGASUS

En achetant ce produit vous pouvez gagner jusqu'à 40 points de fidélité. Votre panier totalisera 40 points pouvant être transformé(s) en un bon de réduction de 4,00 €.


New product

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." 

408,08 €

-40%

680,14 €TTC

Checkout order

Ajouter à ma liste d'envies

Contact Us

Email: sales@sportkid.eu
Phone: +372 445 6544

Online consultant

Fiche technique

Age 3+
Installation Pressure fitted
Allowable weight 100 kg
Nr. Of steps 7 / 8
Package size / kg 2 packs of 1,16x0,61x0,14 m / 33, 29

Plus d'infos

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." Küllaltki sügavmõtteline värk ning Sportkid® on õigustatult varunud selle mõiste kirjeldamaks oma ehk kõige arenenumat, ambitsioonikamat, visuaalselt suurejoonelisemat ning füüsiliselt kõige nõudlikumat laste spordivahendite komplekti. Pegasus on põhjalik spordisaal siseruumis, selle funktsioonide hulgas on seadistatava kõrgusega horisontaalne poom, köis, trapets, võimlemisrõngad, ronimise "madu", kiik ning korvpallirõngas.

Kolm erinevat seadet on olemas eksklusiivselt vaid Pegasuse komplektis - ronimise "madu", kiik ning korvpallirõngas - neid ei ole üheski teises siseruumidele mõeldud komplektis. Kui tavaliselt on kiik saadaval vaid mänguväljakutel, siis see kiik on siseruumis kasutamiseks, mis teeb sellest imelise lisandi väikeste laste jaoks ning toob kindlasti nende näole naeratuse. Korvpallirõngast võib kasutada mitu last korraga ning see on suurepärane ambitsioonikale noorele kossuässale. Ronimismadu pakub ainulaadset ronimiskogemust. Lõpuks, horisontaalsed poomid komplekti ülaosas panevad Su lapse ülakeha jõu ning vastupidavuse proovile. Kui ta püüab liikuda ühest otsast teise, parandab see samal ajal südameveresoonkonna vastupidavust ning üldist vormi. Pegasus on tõeline show-stopper!

Avis

Aucun commentaire n'a été publié pour le moment.

Donnez votre avis

PEGASUS

PEGASUS

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." 

Donnez votre avis

Produits liés