Nessun prodotto

Spedizione gratuita! Spedizione
0,00 € Totale

Partenza

Prodotto aggiunto al tuo carrello

Quantità
Totale

Ci sono 0 [/ 1] articoli nel carrello. C'è 1 articolo nel tuo carrello.

Totale prodotti (IVA incl.)
Totale spedizione (IVA incl.) Spedizione gratuita!
Totale (IVA incl.)
Continua lo shopping Procedi con il checkout

PEGASUS

Con l'acquisto di questo prodotto è possibile raccogliere fino a 40 Punti fedeltà. Il totale del tuo carrello 40 points può essere convertito in un buono di 4,00 €.


New product

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." 

408,08 €

-40%

680,14 €tasse incl.

Checkout order

Aggiungi alla lista dei desideri

Contact Us

Email: sales@sportkid.eu
Phone: +372 445 6544

Online consultant

Scheda dati

Age 3+
Installation Pressure fitted
Allowable weight 100 kg
Nr. Of steps 7 / 8
Package size / kg 2 packs of 1,16x0,61x0,14 m / 33, 29

Maggiori informazioni

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." Küllaltki sügavmõtteline värk ning Sportkid® on õigustatult varunud selle mõiste kirjeldamaks oma ehk kõige arenenumat, ambitsioonikamat, visuaalselt suurejoonelisemat ning füüsiliselt kõige nõudlikumat laste spordivahendite komplekti. Pegasus on põhjalik spordisaal siseruumis, selle funktsioonide hulgas on seadistatava kõrgusega horisontaalne poom, köis, trapets, võimlemisrõngad, ronimise "madu", kiik ning korvpallirõngas.

Kolm erinevat seadet on olemas eksklusiivselt vaid Pegasuse komplektis - ronimise "madu", kiik ning korvpallirõngas - neid ei ole üheski teises siseruumidele mõeldud komplektis. Kui tavaliselt on kiik saadaval vaid mänguväljakutel, siis see kiik on siseruumis kasutamiseks, mis teeb sellest imelise lisandi väikeste laste jaoks ning toob kindlasti nende näole naeratuse. Korvpallirõngast võib kasutada mitu last korraga ning see on suurepärane ambitsioonikale noorele kossuässale. Ronimismadu pakub ainulaadset ronimiskogemust. Lõpuks, horisontaalsed poomid komplekti ülaosas panevad Su lapse ülakeha jõu ning vastupidavuse proovile. Kui ta püüab liikuda ühest otsast teise, parandab see samal ajal südameveresoonkonna vastupidavust ning üldist vormi. Pegasus on tõeline show-stopper!

Recensioni

Non ci sono commenti dei clienti per il momento.

Scrivi una recensione

PEGASUS

PEGASUS

Wikipedia andmetel viitab termin Pegasus "sügavale sümboolsele esoteerikale, millel on seos vaimse energiaga, mis annab ligipääsu jumalate kuningriigile Olümpose mäel." 

Scrivi una recensione

Prodotti Correlati