Нет товаров

Бесплатная доставка! Доставка
0,00 € Итого

Оформление заказа

Продукт был добавлен в вашу корзину

Количество
Итого

Есть 0 [/ 1] Ваша корзина пуста. Существует 1 пункт в вашей корзине.

Итого товаров: (Включая налог.)
Итого за доставку (Включая налог.) Бесплатная доставка!
Итого (Включая налог.)
Продолжить покупки Оформить заказ

ROCK CLIMBER 15

При покупке этого товара вы можете получить до 110 бонусных баллов. Сумма вашей покупки составит 110 points которые можно обменять на купон в 11,00 €.


New product

Iekārta Rock Climber 15 ir aprīkota ar virvi, šūpoļu komplektu, basketbola vairogu, vingrošanas riņķiem un zaļo kāpšanas sienu ar dzelteniem pakāpieniem. 

1 107,19 €

Быстрый заказ

Добавить в избранное

Связь с нами

Email: sales@prestashop.test
Телефон: +372 445 6544
Онлайн консультант

Online consultant

Техническое описание

Возраст 3+
Крепления Read NOTE
Габаритные размеры 118 x 253,5 x 216,5 см
Размер упаковки / кг 3 packs

Подробнее

Iekārta Rock Climber 15 ir aprīkota ar virvi, šūpoļu komplektu, basketbola vairogu, vingrošanas riņķiem un zaļo kāpšanas sienu ar dzelteniem pakāpieniem. Džungļu zāles viens gals ir aprīkots ar tradicionālajām kāpnēm. Otrā galā ir apaļas kāpnes, pa kurām var uzkāpt no ārpuses; mazākie bērni var viegli manevrēt iekšpusē un mēģināt kāpt uz augšu no iekšpuses, vienlaikus kāpjot augšup un lejup pa sarkaniem un dzelteniem riņķiem.

Abas Rock Climber sporta zāles ir aprīkotas ar vairogu. Pusaudži var izmantot nelielu, mīkstu bumbu un spēlēt spēli, kas ir izklaidējošs roku uz acu koordinācijas un mērķēšanas tests. Bērnu grupa var sacensties, lai redzētu, kas var samest vairāk grozu pēc kārtas un no vislielākā attāluma. Kāds cits var turēties aiz virves pat ar vienu roku un mēģināt bloķēt metienus ar otru – ilgu laiku turoties aiz virves ar vienu roku būtu milzu pārbaudījums plaukstas un roku izturībai!

Piezīme: drošai lietošanai katra komplekta rāmim jābūt iegremdētam 40 cm dziļi betona pamatnē; zem komplekta stingri ieteicams izveidot smilšu laukumu vai zālāju.

Šo džungļu sporta zāli jūs varat uzlabot ar papildu aprīkojumu, piemēram, virvju kāpnēm, trapeci un basketbola grozu. Tas izraisīs vēl lielāku izaicinājumu un aizrautību!

Отзывы

На данный момент комментариев нет.

Напишите свой обзор

ROCK CLIMBER 15

ROCK CLIMBER 15

Iekārta Rock Climber 15 ir aprīkota ar virvi, šūpoļu komplektu, basketbola vairogu, vingrošanas riņķiem un zaļo kāpšanas sienu ar dzelteniem pakāpieniem. 

Напишите свой обзор

Похожие продукты